Published On: Сб, Жов 15th, 2016

Італійські бізнесмени попри заборону прибули до окупованого Криму і сфотографувалася – для СБУ, напевно

cuundyywiaafsvz  cuumv34wyaalqee

Про візит групи італійських депутатів та бізнесменів  до окупованого Криму Сергій Аксьонов, незаконний Голова Республіки Крим, гордо повідомив як про перший крок у визнанні Криму та скасуванні  санкцій. Ще й виставив у мережі  фотографії “групи товаріщєй” з підписом: “Симферополь и Падуя стали городами-побратимами! Поздравляю!”

cuum_hkweaaluls5800c9d207123

Безперечно, що це фото зацікавить СБУ, якій тепер менше роботи: порушники самі сфотографувалися-задокументувалися. Для майбутніх кримінальних справ – безцінний доказ.

Путінську маячню Сергія Аксьонова одразу ж спростували. Як заявив посол України в Італії Євген Перелигін в ефірі “112 каналу” до окупованого Криму приїхала не італійська делегація, а група місцевих депутатів та бізнесменів, які всі належать до однієї маргінальної партії Lega Nord (Ліга Півночі). ), яка виступає за незалежність і більшу автономізації півночі Італії.

Він додав, що від самих візитерів відомо, що уряд Італії звернувся з офіційним листом до ініціаторів цієї поїздки, в якому поінформував про її недоцільність та недоречність з огляду на існуючі європейські санкції проти Росії та санкції за порушення в’їзду або торгівлі з Кримом.

Посол також повідомив, що 12 жовтня, у день, коли група виїхала до Криму, парламент Італії  вкотре відмовився підтримати пропозицію цієї ж партії Lega Nord щодо скасування санкцій проти Росії.

Стосовно реакції нашої держави на такі візити він зазначив, що політико-дипломатичними методами “ми зробили все можливе, але далі слід переходити до більш рішучих дій”: “Відкрити таку кримінальну справу, довести справу до суду, мати постанову суду про притягнення, звернутися до міжнародної спільноти і продемонструвати, що всі ті політики, які будуть далі їздити … в Крим … мають бути притягнуті до відповідальності в Україні”.

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)