Published On: Ср, Лис 23rd, 2016

Андрій Немировський: Активізуються всі московські консерви – від Тимошенко до перевіреної “мовної проблеми”

Share This
Tags

15135999_1278726702197654_1728378952692105136_n

О, давно не чули старих пісень про “рускій язик”! Здається, у кремлівській кухні пригорає по-чорному. Облом у них по всіх фронтах від Криму до Трампа. Починають знову витягати найгниліші теми для розхитування нас зсередини. Активізуються всі московські консерви – від Тимошенко до перевіреної “мовної проблеми”. Вся хрінотінь, яку промосковські маріонетки десятиліттями долдонили про “бандєровскіє прєслєдованія”, знову тягнеться з помийної ями. Виявляється, якісь небайдужі дніпровці, за якими стирчить хлібало небезвідомого чистокровного русака Якова Безбаха, та Івана Ступака, підготували петицію про популяризацію російської мови. Кажуть, утискають їм російську мову. У Дніпрі, виявляється, засилля української. Чесно, вже навіть не цікаво. Всі, хто з вухами і совістю знають: не те, що у Дніпрі чи Харкові, навіть у Києві можна не годинами, а днями ходити і не почути української. Так що треба справді захищати державну мову. На всіх рівнях.
Давайте, як кажуть, без дурних. Більшість представників великих міст в Україні сьогодні є російськомовними. Так склалося, і я тут не виняток. Це не предмет для комплексів і не предмет для гордості. Це обставина, яка потребує зміни. Кожен патріот України пройде шлях до повного опанування рідної мови по-своєму. Хтось переступить через свою невпевненість і заговорить українською на роботі. Хтось почне спілкування у сім’ї. А хтось так і не наважиться. Не страшно. І, насправді, не важливо. Війна з Росією нас навчила головному – ми не росіяни, і ніколи ними не станемо. На Майдані і на фронті ми вже давно зрозуміли: мова, як і релігія, стать, розмір ноги, колір шкіри та очей – це взагалі неіснуючі категорії. Поруч з тобою або брат і сестра у битві за Україну, або гнида, яка допомагає ворогу – Росії.
Дратує пряма брехня про повстання в Криму через утиски російської мови. Дратують ідіотські посилання на досвід Бельгії, Швейцарії і Канади. Ідіотські, тому що досвід кожної країни унікальний. І тому що бельгійської, швейцарської та канадської мов не існує у природі, на відміну від української. Дратує псевдонаукове лайно про мовну Європейську Хартію, яку ніхто з москалів не читав, але всі впевнено на неї посилаються. А у ній йдеться про мови, які потребують захисту від зникнення. Не знаю, як може за наявності поруч 150-мільйонної держави Росія існувати загроза зникнення російської мови. Але не заперечую, щоби вона зникла. Разом з цією державою. І готовий цьому сприяти, як і всі українці. Ми давно це все переросли, а ФСБ все розраховує, що зможе нас посварити. Що тут скажеш? Хіба російською: идите на х…й.
Хто не згоден – хай пакує валізи і по-хорошому їде в Кострому, Тамбов і Сизрань. Російська мова в Україні поступово піде в минуле, і наші діти точно розмовлятимуть між собою однією – рідною.

Депутат Верховної Ради України Андрій Немировський

https://www.facebook.com/nemi.and?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)