Published On: Ср, Жов 12th, 2016

Арешти кримських татар в Криму організовані зрадниками-есбеушниками

 

12 жовтня 2016 року у Криму відбулися обшуки у низки громадських активістів, яких окупаційна влада підозрює в причетності до терористичної, на думку Москви, організації «Хізб ут-Тахрір». Обшуки проведені одразу у кількох мешканців с.Строганівка та масиву Камянка під Сімферополем. Кілька осіб – «керівників кримського осередку організації» затримано, і серед них, за повідомленням громадських активістів – мешканці с.Строганівка Узаїр та Теймур Абдуллаеви.

Деталі чергової фашистської облави стали відомі від патріотів, які є в різних кримських структурах. Виявляється, кримські ФСБ-шники, вони ж колишні есбеушники, дуже не хочуть продовжувати службу на Кавказі і Далекому Сході. Тому стараються. Отримавши команду з Лубянки на зачистку півострова від міфічних «кримськотатарських терористів», вирішили виконати нереальну команду у традиційний спосіб підбріхування та окозамилювання. Перефарбовані держиморди просто витягнули з припалих порохами сейфів списки «хезбут-тахрірівців», складені ними ще за часів Януковича. Адже вже тоді кримське СБУ працювало на Москву повним складом, за незначними винятками. Це з їхньої подачі в українському медіа-просторі тоді інтенсивно популяризували тезу про «ісламську загрозу та терористичні угруповання кримських татарів». А тепер, щоби сподобатися новим хазяям, вирішили прогнутися. Взяли список, і, довго не вигадуючи, почали арешти з першого номера списку.

14658180_1615865155380208_361605383_n

Редакція сайту отримала фотокопію цього документу, в якому 381 прізвище. З міркувань безпеки цих людей його не оприлюднюватимемо, бо знаючи дебільні методи путінської охранки, не сумніваємося, що карателі прийдуть до всіх. Осіб, чиї прізвища є у списку, ми знайдемо спосіб попередити.

Проте у випадку, якщо репресії проти кримських татар у Криму продовжуватимуться, ми наведемо його повністю, з метою захисту самих кримчан від переслідування. І тоді, очевидно, кількість кримських татар, які чергують на Чонгарі, або ж які воюють у складі кримськотатарської роти в складі «Правого сектору», суттєво збільшиться. Десь так на чотири сотні мінімум.

Що вибере за краще Москва та її пси в Криму – залишити людей у спокої, чи продовжувати самостверджуватись, проте зміцнити позиції кримськотатарських бойових підрозділів в Україні – вирішувати їм. Україну влаштовують обидва варіанти. А організатори репресій хай готуються в дорогу – не на Кавказ, то в Гаагу.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)