Published On: Чт, Вер 29th, 2016

«Comfy», «Ельдорадо», як працюється?

0403

Громадські активісти повідомляють, що кампанія «шпигунства» українців, які направляються до Криму, приносить свої перші плоди. Звичайно, окрім баз та радарів люди починають скидати і іншу інформацію щодо ситуації в Криму.

Ось із свіжого – фото із Сімферополя, яке засвідчує, що в місті спокійнісінько працює відома по всій Україні мережа «Comfy». Так само як і «Ельдорадо». Здається, керівництво підприємств якось повідомляло, що втратило контроль над низкою філій на окупованих територіях Донбасу та в Криму. Проте інформації про заборону керівництвом підприємств використання своєї торгової марки, або ж про судові позови до окупаційної влади від підприємства щодо повернення майна не було.

Здається, Україні доцільно більш гостро ставити питання: чи компанія хоче працювати в Криму, чи в Україні? І забороняти компаніям, які працюють в Криму, незалежно від того чиї вони – українські, російські, чи міжнародні – працювати в Україні. Це в наших силах і цього можна вимагати, цього разі і від наших законодавців.

Енвер Хаджинов, спеціально для “Зона Крим”

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)