Published On: Пн, Лют 13th, 2017

ЦРУ торпедує проект “крымнаш”

Кримська вата гордо і злиденно долає наслідки “кримнаша”. 2b36339a08b6814a0e81785934f3b3d5a8af10adВ пориві плешфюрерського патріотизму закидається бояришніком та дешевими саратовськими замінниками добротних українських товарів. Феесбешні прикордонники не пропускають до Криму навіть шмат сала, бо “так рєшіл РосНЄпотрєбнадзор”…

А тим часом кляте ЦРУ підриває стабільність на півострові. Ні, “эті піндосы” та “іх украінскіє пріхвостні” не вчиняють диверсій, не шукають, хто б розказав секрети іржавих корит у Севастопольській бухті. Вони діють простіше і водночас підступніше.

Друкують розсекречені документи американських спецслужб про те, як “добре жилося” на півострові в далеких 40-х роках – коли кримських татар виселили, коли хитрий Хрущов навіть в думках не мав “дарувати Крим”…

Отож, нехай говорять джерела і мовчать невігласи:

“Джерело стверджує про наступні інциденти в Криму в 1946 році.

Поблизу Євпаторії голова сталінського колгоспу розділив всі продукти серед робітників і був засуджений до 15 років позбавлення волі.

У тому ж районі, голова іншого колгоспу зробив те саме і в суді сумнівалися з приводу його мотивації. Він заявив, що коли був призваний до армії, то йому сказали, що колгоспи після війни будуть скасовані. Після боротьби протягом чотирьох років, і бачачи погані умови, які до цих пір існували серед робітників, він зробив такий розподіл на знак протесту.

У Сімферополі, пекар розділив весь свій запас хліба серед бідних людей за межами своєї пекарні і сказав владі, що він вважав за краще б померти, а не сприяти їх голоду.

У 1946 році в Криму було приблизно близько 150 подібних випадків.

В решті-решт, влада Сімферополя надіслала вантажівки до колгоспів і забирала всі доступні продукти, залишаючи селян без їжі протягом наступного року.”

Отак-от, дарагіє таваріщі! Хочете “вєлікай рассєї” і “вєлікава савєтскава саюза”? Хотіть і далі…

Але пам’ятайте, що путінські шакали нічим не гірші від “сталінських орлів”.

Невблаганна правда життя свідчить – виселила радянська влада кримських татар у 1944 році, а через два роки не знала як нагодувати голодне населення в містах півострова.

І пішла звичним шляхом – забирати у селян останнє, прирікаючи на голодну смерть.

Кажете, таваріщі Гобліни-Константінови, що протягнете без України як завгодно довго? Ну-ну… Таки протягнете, але ноги в оббитій аквафрешівської парчою труні, коли вас ховатимуть після такого ж інциденту, який трапився із вашим дружбаном Гіві.

А шмеля вам в кабінетик запустять невідомі пацанчики із ГРУ МО РФ або браві “донбаські ветерани” із “самооборони Криму”. Та зрештою байдуже, хто тиснутиме на гашетку, бо виконуватимуть прямий наказ з Кремля. А кремлівський карлик дуже не любить, коли через бездарних керівників народ починає проти “політики центру” ремствувати. А ремствує народ найперше через порожні животи…

Степан Москаленко, спеціально для “Зона Крим”

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)