Published On: Пт, Вер 23rd, 2016

Крим стане Кримськотатарською автономією, а всі колаборанти будуть покарані

krim-ce-ukra%d1%97na

Прийнята Верховною Радою України “Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території АР Крим та Севастополя” передбачає зміну статусу (дехто каже – перейменування) Автономної Республіки Крим на Кримськотатарську Автономну Республіку, визнання кримських татар, караїмів і кримчаків корінними народами України з відповідними змінами в ст.11 Основного Закону, позбавлення Севастополя спеціального статусу, і можливо найцікавіше – прийняття Закону «Про колабораціонізм і очищення влади (люстрацію) в Криму».

Час показав, що населення АРК неспроможне користуватись своїм автономним статусом. Сторінку перегорнуто, і таким як був Крим вже ніколи не буде. Кримчани самі зробили свій вибір.

Кримськотатарський народ як ніколи близький до відновлення окремих ознак своєї державності, і час покаже, чи зможе він правильно їх використовувати. Крим буде український і кримськотатарський.

Це остаточна втрата Криму Росією. Більше ніколи він не буде російським ні юридично, ні фактично. Путін із «збирача» російських земель перетвориться на головного злочинця і ворога Росії, через дії якого Москва втратить навіть той вплив, який мала і могла збільшувати.

Усі в Криму, хто хоч на мить ототожнили себе з Росією і брали участь в найменших формах колаборації з ворогом, очевидно будуть змушені покинути півострів. Списки вже складаються (дякувати сучасним інформаційним технологіям), а хто туди якимось дивом не потрапить – патріотично налаштовані громадяни, або й просто сусіди допоможуть встановити «хто де був».

Час наближається.

ЄДИНА УКРАЇНА

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)