Published On: Вт, Лис 15th, 2016

Кримські комуністи в паніці: “Всьо пропало!”

11074c804443787f21ead162b0fb7d7c  2

Кримські комуняки-колабораціоністи, як і в часи України за Януковича, замість реальної роботи з людьми займалися надуванням мильних бульок із марсистсько-ленінським забарвленням, в паніці. Бо усьо пропало, громадяни-зрадники)

Розплата, як завше, прийшла  несподівано – вибори і замість бравурних переможних маршів чуються голосні пуки. Як діагноз шизоїдної сутності кримських ленінців звучать слова: “В целом по России в рейтинге КПРФ Крым занял 85 место из 90 регионов”.

Та зрештою це дрібниці. Головна біда в тому, що тяжко винних знайти. У “фашистській” Україні комуняки не боялися вголос звинувачувати Партію регіонів у крадіжці голосів. А в окупованому Криму, де “почесну” місію злодія виконує “Єдіная Росія”, рота не відкриєш. “Тверді” комуністи бояться звинувачень у “екстремізмі” і майбутніх подорожей по улюбленим місцям Йосифа Віссаріоновича – Колима, Соловки, Маганан. Тому і шукають винних серед себе… І забувають, що головну помилку зробили у 2014 році, коли один з перед одного волали – “Путін, прійді”. От і дочекалися – прийшов… А лишилися б Україні, то могли б і далі дурманити людей казками про “соціалістичний рай” й “олігархічну кліку”, яка не допускає до нього.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)