Published On: Пн, Лис 28th, 2016

Купуєте нерухомість в Криму? Краще одразу спаліть ці гроші – після деокупації договори купівлі-продажу будуть анульовані

foto-10

До окупованого Криму тисячами їдуть росіяни – купують хати, приймають сонячні ванни на вкраденій в України землі і думають, що так буде вічно.

Будуйте і купуйте! Плодіться і розмножуйтесь! Тіштеся і готуйтеся до гіршого!

Будь-які договори купівлі-продажу нерухомості під теплим севастопольським сонечком, що проведені без дотримання вимог українського законодаства є незаконними. Поки на це можна не зважати, бо окупант запевняє, що в нього все “схвачено на вєка”. Проте скоро відбудеться деокупація і ввічливі українські адвокати, податківці, митники та представники інших суміжних професій тихенько постукають у двері і, як обухом в чоло, заявлять: “Вася! Свої квадратні метри по українському законодавству придбав? Ні? Молодець!

Засунь папірці, які ти називаєш документами на право власності в те місце, куди Путін Рассєюшку завів!

А тепер будемо говорити по совісті – ось тоді пеня, ось тобі штраф, ось тобі конфіскація!

Несправедливо, кажеш! А ти, окупантський прихвостню, очікував на справедливість від “ваїнствующєй хунти”? Дурнику… Не буде тобі справедливості, а буде жорсткий і невблаганний закон.

За свої помилки, як і за помилки “рукаводства вєлікай Рассєї” доведеться, Васю, розплачуватися зі своєї кишені. Звикай. Ти вже не “на родінє абєтаванной”, ти в Українському Криму і цей камінь з неба буде не єдиним. Вчися, Васю, мужньо зносити всі “тяготи і лішєнія” або даємо пораду “чємодан – вокзал – ….”.

Степан Москаленко

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)