Published On: Нд, Чер 18th, 2017

Матіос: “Всі українці, які перебувають на захоплених територіях – це громадяни України”

Share This
Tags

Екс-президент Віктор Янукович у травні 2014 року задніми числами позбавив громадянства прокурорів і суддів Криму, які перейшли на територію Росії, щоб вони не були суб’єктами державної зради. Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у програмі “Погляд” на “5 каналі” .

“Указ президента” Януковича про позбавлення громадянства прокурорів і суддів Криму, якого вони надіслали копію до нас. Юрій Віталійович Луценко навіть у Фейсбуці написав, що він грамоту підписав для цього начальника міжнародного управління, який надав нам доказ і копію “указу” Януковича, яким той у травні 2014 року задніми числами позбавив громадянства, щоб прокурорів і суддів Криму, які перейшли на Росію, щоб вони не були суб’єктами державної зради. Ну так це доказ того, що він діє на користь ворога”, – сказав він.

Крім того, зауважив, що всі українці, які є на території Криму, з Донецької, Луганської області на захоплених територіях – це громадяни України.

“Навіть не дивлячись на те, що вони анексовані, вони відповідають за українськими законами. Це визнало світове співтовариство. Ми бачимо, що у цій частині світ єдиний: Крим – це Україна, Донецьк, Луганськ – це територія, захоплена терористами”, – зауважив Матіос.

Джерело: https://www.5.ua/polityka/matios-rozpoviv-dlia-choho-yanukovych-u-travni-2014-roku-zadnim-chyslom-pozbavyv-hromadianstva-prokuroriv-i-suddiv-krymu-136128.html

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)