Published On: Чт, Вер 29th, 2016

Мережа «Ашан» згортає свою роботу в Криму

02

Після лавини критики, особливо після того, як роботою «Ашану» та «Метро» зацікавилися журналісти «Ройтерс», менеджмент компанії прийняв рішення про згортання роботи своєї мережі в Криму. Хоча компанії досить тривалий час вдавалося завдяки різноманітним «сірим» схемам існувати та працювати в окупованій автономії, проте після оприлюднення інформаціє серйозною світовою інформаційною агенцією  в головному офісі компанії всерйоз перейнялися можливою перспективою внесення компанії у санкційний список. Звісно, прибутки від існування Кримської філії не покриють і десятої долі можливих збитків від застосування санкцій проти компанії.

На даний час компанія вже суттєво зменшила кількість товару на полицях маркету, переводячи товари до інших представництв на материку.

Очевидно, таке рішення лежить на столі і керівництва «Метро». І після оприлюднення прес-релізу «Ашану» щодо припинення роботи в Криму і менеджмент «Метро» поспішить заявити подібне.

Ймовірно, на таке рішення компанію спонукало і суттєве загострення антиросійських настроїв в Європі та світі після злочинних дій Москви в Сирії (знищення гуманітарного конвою та бомбардування цивільних об’єктів в Алеппо, які призвели до масових жертв серед цивільного населення та працівників миротворчих місій), а також оприлюднення звіту про причетність Росії до загибелі 298 пасажирів рейсу MH-17. Очевидно, санкції проти Москви найближчим часом лише стрімко зростуть, мати справу з Путіним зараз вважається щонайменше поганим тоном серед серйозних підприємців.

Кримчанам же поки можна лише поспівчувати. Припинення роботи двох відомих мережевих марок призведе очевидно лише до підвищення цін на продукти харчування і подальше зниження їх якості. Тішить лише одне – визволення з-під окупації наближається, треба лише трохи потерпіти.

Енвер Хаджинов, спеціально для “Зона Крим”

 

 

 

 

 

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)