Published On: Чт, Лис 17th, 2016

“Песець”, як відомо, підкрадається непомітно, особливо, коли злочинці не хочуть його помічати…

1005771_original

Два дні журналісти як російських, так і кримських ЗМІ, наче змагаючись за номінацію “Кращий лизун”, повідомляють грандіозну новину – Росії по-барабану якісь там писюльки Міжнародного кримінального суду в Гаазі, бо вона не перебувала і не планує перебувати під його юрисдикцією. Забувають, щоправда додати, що прийде час і цей суд виноситиме вироки не всій Росії як країні, а конкретним злочинцям.

“Песець”, як відомо, підкрадається непомітно, особливо, коли злочинці не хочуть його помічати і бравурно розповідають про свою хоробрість. Єдине, що може втішити майбутніх підсудних на твердих нарах Гаазького правосуддя – це усвідомлення, що їх не повісять (а шкода) як Саддама Хусейна, а дадуть натомість 25-30 років. Отож, доведеться колись Кремлю організовувати “серцеві напади” та “несумісні із життям виразки шлунку”, щоб порятувати підсудних від сумної долі.

Ключове питання для слідчих, де взяти вичерпні переліки злочинців вирішується просто. Досить уважно перечитати “рейтинги цитованості губернаторів-блогерів” за жовтень 2016 року. Бачте, поряд стоять прізвища Кадирова і Аксьонова.

Гордиться цим “Сірожка-гоблін” і не розуміє, що невдовзі йому доведеться докладати неймовірних зусиль, аби не заплакати від сусідства із Рамзаном по камері. А плакати доведеться, бо глава Чечні має неабиякий смак до солодких молдавських хлопчиків-зрадників…

bezymyannyj3

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)