Published On: Нд, Жов 9th, 2016

Польща ніколи не погодиться з російською окупацією частини України, – Мацеревич

16

Варшава ніколи не погодиться з фактом окупації Росією частини території України.

Про це заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич під час відвідання місця розташування штабу Литовсько-Польсько-Української бригади (ЛітПолУкрбриг) у Любліні, передає Укрінформ.

“Третій рік триває окупація території нашого українського союзника. Це ситуація, з якою у Європі не можна погоджуватися. Жодна країна не має права намагатися врегулювати політичний конфлікт шляхом окупації території іншої країни. Польща ніколи з цим не погодиться”, – заявив Мацеревич.

Він додав, що у питанні безпеки позиція Польщі і країн східного флангу НАТО буде “безкомпромісною і ніколи не зміниться”.

Польський міністр також наголосив на “дуже великій” ролі спільної бригади в інтенсифікації взаємних контактів між Україною, Польщею та Литвою.

Нагадаємо, напередодні в Любліні відбулася церемонія призначення нового командира ЛітПолУкрбриг. Ним став полковник ЗС Польщі Зенон Бжушко.

 

Джерело: Укрінформ

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)