Published On: Вт, Лис 15th, 2016

Роман Герасименко: “Страшно від того, що українська держава фактично визнає Крим російським”

cc056c92-0448-4230-b73b-c5d23c829cdf_mw1024_mh1024_s

“Спочатку вони відмовились визнавати нас, кримчан, резидентами України. Тобто громаданями ми є, але не є резидентами. Як результат – я не можу поповнити свій власний картковий рахунок.
Але ще страшніше, що Україна дозволяє українцям Криму виступати за Російську Федерацію на міжнародних змаганнях.
Зрозуміло, що ми ніяк не можемо вплинути на те. чи виступають кримчани на міжросійських змаганнях. Але на міжнародних? Як Україна може це допускати? Якщо ти кримчанин – то виступаєш за Україну чи не виступаєш взагалі.
От мешканка Сімферополя Світлана Фіськова стала чемпіонкою світу з бодіфітнесу. При уьому вона представляє Росію. Як таке може бути? Як? Якщо мінспорт України не у курсі, що у Фіськової український паспорт, то нехай хоча б зараз напише офіційний лист IFBB із вимогою дискваліфікувати усіх спортсменів з Криму, що виступають за РФ.
До речі, українська команда на Чемпіонаті світу з бодібілдінгу добре знала, що Фіськова кримчанка. Як вони могли погодитись не те, щоб змагатись із нею як із росіянкою?
Просто ганьба”, – написав на своїй сторінці у Facebook Роман Герасименко.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)