Published On: Вт, Жов 4th, 2016

Санкції? Нє, не чули!!!

syr-nash

Поки цивілізований світ та Україна повільно, але впевнено здушують скаженого російського ведмедя в лагідних обіймах санкцій, знаходяться хитрі ділки, для котрих покарання агресора звучить порожньою балаканиною. Певно, думають, що поки патріоти гинуть на Сході, волонтери фінансують армію, а кримських татар саджають до тюрем в окупованому Криму, їм вдасться «пропетляти».

В Херсоні під чуйним керівництвом Фізулі Мехтієва працює така собі фірмочка «Сафташ-10». На рекламних са    йтах її менеджери хваляться, що виступають в Україні єдиним офіційним представником торгової марки «Pasabahce» і, мовляв, в кожному пристойному кабаку Херсона не обходиться без їхнього посуду. І хай би собі працювали, якби не деталька: реально панове бізнесмени ведуть закупівлі у фірми країни-агресора! Скло, що виробляється в Україні десятком підприємств, їм кортить закуповувати чомусь саме у Ніжегородській області Росії.

Жадібний і нерозбірливий у зв’язках менеджмент компанії плювати хотів на санкції і торгує із російськими виробниками так, ніби на вулиці 2012 рік і Янукович сидить в Києві, а не в Ростові-на-Дону. Чи то у власника якісь особливі сентименти до «руського миру», чи в його голові середнє Поволжжя ближче за Придніпров’я, але факт залишається. Що ж, знання українського законодавства доведеться підтягнути, особливо Закону України «Про санкції», який фірмачі так необережно порушили. Тепер санкції застосують до них.

Бізнесмени часто думають, що гроші не пахнуть, але більшість вже зрозуміли, що російські рублі після 2014 року просто смердять. І тхне від них насамперед серйозними неприємностями, бо рубль, зароблений в Україні, перетворюється на кулі і «Гради», що потім цілять в наших хлопців. А такого справжні патріоти та ветерани АТО не пробачають нікому.

 

Семен Болбочан

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)