Published On: Чт, Вер 29th, 2016

Щодо свободи слова в Криму

05

Росія продовжує заходи із зомбування населення Криму.

Звиклі до вільного висловлювання своєї думки при Україні кримчани дратують російське керівництво та присланих з Росії керівників своїм вільнодумством та відкритим обговоренням наявних у Криму проблем і російських персоналій. Проте завдання перед кримськими інформаційними органами поставлене чітке – забезпечити повний вплив російської пропаганди на народні маси. Виконати ж його можна за двох умов – поставити під контроль місцеві ЗМІ, і головне – максимально перекрити можливість отримання громадянами доступу до незалежної інформації.

З першим завданням в Криму блискавично справились: всі газети пишуть про одне і теж, непідконтрольні телеканали закрили, незалежних журналістів «витіснили» з Криму, створивши атмосферу страху та залякування. Українські телевежі всі захопили та переналаштували на поширення російських каналів.

Залишився лише один канал отримання незалежної інформації – Інтернет. Проте з ним в Росії давно навчилися боротися. Усі провідні інтернет-ресурси, неугодні Кремлю, вносяться до Єдиного реєстру, і доступ до них забороняється по всій території Криму. Зокрема, на світлині ви можете бачити, що буде при спробі з телефону зайти практично на будь-який український сайт з новинами. Серйозні ресурси не будуть постійно змінювати адресу, на це і розраховують російські політтехнологи.

І ось ви маєте в Криму стерильне середовище, а далі Кисельов-ТБ зробить з будь-якого населення потрібних зомбі.

07

Проте, звичайно, Інтернет тим і цікавий, що він створений вільними людьми для вільних людей і не терпить заборон та обмежень. Ось кілька рецептів, як обійти заборони – відповідно від сайту «Крим.Реалії» (відео інструкція за посиланням: http://ua.krymr.com/a/27895380.html) та Агенства «Крымские новости» QHA (https://www.youtube.com/watch?v=rGhn8HzT_Bs). Воно підходить і до інших ресурсів, користуйтесь. Або забийте в Гуглі «Как обойти блокировку сайта».

Не забувайте також, що окрім ФМ-станцій, які заполонили все навколо, залишаються ще середні хвилі, так що почути українське слово і вільну думку в Криму можна. Було б бажання.

Енвер Хаджинов, спеціально для “Зона Крим”

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)