Published On: Пт, Вер 30th, 2016

Список військових ЗСУ, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога

578010d54661f-image

ПРОСКРИПЦІЇ:

Рубрика містить списки зрадників, колаборантів та активних діячів окупаційного режиму в Криму.

Хто є злочинець – скаже суд, хто є покидьок – побачите самі.

Свято – наближається…

Крим – це Україна!

  1. Сімферопольський районний комісар підполковник Бєлий Віталій Володимирович, 20.04.1980 року народження, уродженець та був зареєстрований в смт.Октябрське Совєтського району АР Крим, м.т.050-275-07-50;
  2. заступник військового комісара Сімферопольського ОРВК – начальник відділу призову полковник Грицаюк Володимир Васильович, 28.02.1970 року народження, уродженець м.Євпаторія АР Крим, був зареєстрований в м.Саки, вул.Леніна, 23, м.т.099-073-20-00, 067-650-22-80 (володіє пластиковою карткою Приватбанку, де в якості Pin-коду використовує №2280);
  3. заступник військового комісара Сімферопольського ОРВК – начальник відділу з мобілізаційної роботи полковник Маслюк Сергій Олександрович, 02.05.1970 року народження, уродженець м.Черкаси, був зареєстрований в м.Джанкой АР Крим, вул.Промислова, 4, м.т.066-021-71-87, 050-021-87-33, 097-524-81-35;
  4. Бахчисарайський військовий комісар підполковник Казакевич Сергій Ростиславович, 19.04.1975 року народження, уродженець м.Вінниця, м.т.095-689-62-91;
  5. Білогірський військовий комісар полковник Камишенко Юрій Анатолійович, 19.07.1959 року народження, уродженець м.Білогірськ АР Крим, був зареєстрований в м.Білогірськ Білогірського району АР Крим, вул.Нижньогірська, 12, кв.7;
  6. Кіровський військовий комісар підполковник Клименко Вадим Анатолійович, 17.06.1968 року народження, уродженець Російської Федерації, був зареєстрований в смт.Гаспра АР Крим, ВЧ А-0956, м.т.050-397-33-98;
  7. військовий комісар Євпаторійського МВК полковник Кондратюк Володимир Володимирович, 21.05.1963 року народження, уродженець Казахстану, був зареєстрований м.Севастополь АРК, проспект Героїв Сталінграду, 35, кв.34, м.т.095-193-03-73;
  8. військовий комісар Черноморсько-Роздольнинського ОРВК полковник Молчанов (пенсійного віку, понад 50 років), м.т.050-913-64-28;
  9. заступник військового комісара Сімферопольського ОМВК майор Філатов Едуард Юрійович, 19.06.1976 року народження, уродженець Російської Федерації, був зареєстрований в смт.Совєтський Совєтського району району АР Крим, вул.50-років СРСР, 7, м.т.050-585-53-99, 095-329-85-54;
  10. заступник військового комісара Сімферопольського ОРВК – начальник відділу територіальної оборони полковник Харченко Сергій Вікторович, 09.05.1970 року народження, уродженець с.Крепь Калачевського району Волгоградської області Російської Федерації, був зареєстрований в м.Севастополь АРК, вул.Н.Островської, 14-А, кв.80, м.т.050-584-48-96;
  11. заступник начальника фінансового відділу Сімферопольського ОРВК майор Герус Євгеній Володимирович, 14.04.1982 року народження, уродженець м.Конотоп Сумської області, був зареєстрований в м.Конотоп Сумської області, вул. Жарікова, 21, кв.19, м.т.067-587-00-85, 066-698-16-55;
  12. старший офіцер відділу з мобілізаційної роботи Сімферопольського ОРВК майор Зуєв Вадим Анатолійович, 22.03.1971 року народження, уродженець м.Сімферополь АР Крим, був зареєстрований в м.Сімферополь АР Крим, вул.Набережна, 87, кв.4, м.т.099-901-57-91;
  13. начальник центру автоматизованих засобів управління Сімферопольського ОРВК підполковник Канеса Сергій Олексійович, 04.11.1970 року народження, уродженець м.Хмільник Вінницької області, був зареєстрований в смт.Маленьке Сімферопольського району АР Крим, вул.Миру, м.т.050-169-82-07, 063-466-47-39;
  14. начальник відділу зв’язку Сімферопольського ОРВК майор Пижик Дмитро Миколайович, 09.1978 року народження, уродженець с.Пресноредуть Казахстану, був зареєстрований м.Роздільна Одеської області, ВЧ А1357, м.т.050-955-56-79;
  15. начальник служби захисту інформації Сімферопольського ОРВК майор Прокопенко Олексій Андрійович, 31.05.1978 року народження, уродженець с.Тихоновичи Чернігівської області, був зареєстрований в с.Карпати Луганської області, вул.Ворошилова, 26, кв.2, м.т.050-537-28-19;
  16. начальник апаратного вузла зв’язку Сімферопольського ОРВК прапорщик Саттаров Емір Сентвелійович, 24.08.1967 року народження, уродженець Узбекистану, був зареєстрований в м.Красноперекопськ АР Крим, вул.Калиніна, 33, кв.107, м.т.095-473-21-81;
  17. молодший лейтенант ВЧ А3835 (м.Бахчисарай) Беляєв Руслан Вікторович, 11.07.1979 року народження, уродженець та був зареєстрований в смт.Поштове Бахчисарайського району АР Крим, вул.Чкаловська, 2, кв.65, м.т.066-084-41-44;
  18. старший сержант Сімферопольського ОРВК Василяка Дмитро Олександрович, 28.02.1982 року народження, уродженець Російської Федерації, був зареєстрований в с.Іллінка Красноперекопського району АР Крим, вул.Перемоги, 10, м.т.099-049-98-58;
  19. молодший лейтенант 36 окремої бригади берегової охорони (ВЧ А2320) Дегтяренко Денис Миколайович, 25.10.1977 року народження, уродженець та був зареєстрований в смт.Совєтський Совєтського району АР Крим, вул.Степова, 3, кв.37, м.т.050-922-18-65;
  20. прапорщик ВЧ А4408 (м.Севастополь) Кирєєв Максим Олександрович, 21.03.1973 року народження, уродженець та був зареєстрований в м.Севастополь АРК, проспект Ю.Гагаріна, 22, кв.14, м.т.095-539-80-36;
  21. майор Кримського територіального управління військової служби правопорядку (ВЧ А1668) Козубенко Юрій Іванович (інші дані відсутні), м.т.066-338-96-39, 099-045-26-43;
  22. капітан 10-ої окремої морської авіаційної бригади (ВЧ А1100, смт.Новофедорівка Сакського району) Латенко Олександр Олексійович, 16.12.1977 року народження, уродженець м.Лубни Полтавської області, був зареєстрований в смт.Войниха Лубенського району Полтавської області, вул.Молодіжна, 14, кв.7, м.т.099-071-85-14;
  23. Технік ремонтного цеху засобів АСУП, мічман, ВЧ А4480 – Маркіна (Левіна) Юлія Валеріївна, 18.06.1975 року народження, уродженка та була зареєстрована в м.Севастополь АР Крим, вул.Руднєва, 9, кв.17 (наявна інформація про нарахування заробітної плати у ВЧ А-4416);
  24. начальник відділення особового складу ВЧ А-1656 (радіотехнічна бригада м.Севастополь) майор Семенов Дмитро Миколайович, 13.04.1976 року народження, уродженець м.Феодосія АРК, був зареєстрований в м.Севастополь АРК, ВЧ А 1656, м.т.050-264-67-81;
  25. командир ВЧ А2320 полковник Стороженко Сергій Іванович, 31.03.1975 року народження, уродженець с.Мурафа Краснокутського району Харківської області, був зареєстрований в с.Перевальне Сімферопольського району АРК, вул.Жовтнева, м.т.050-735-08-96;
  26. начальник відділення особового складу Кримського республіканського військомату майор Сухомлин Юрій Анатолійович, 14.04.1976 року народження, уродженець м.Саки АРК, був зареєстрований в м.Сімферополь АРК, м.т.099-771-22-21;
  27. майор Сімферопольського зонального відділу військової служби правопорядку Шаршонь Роман Юліанович, 20.03.1976 року народження, уродженець м.Євпаторія АР Крим, м.т.066-843-51-55.
  28. заступник командира з виховної роботи ВПС аеропорту м.Сімферополь майор Козлова Наталія Анатоліївна (інші дані відсутні), м.т.067-953-63-32, 050-713-26-69;
  29. підполковник оперативно-розшукового відділу прикордонної служби в м.Сімферополь Козлов Дмитро Вікторович. За наявними даними 21.09.1980 року народження, уродженець м.Керч АР Крим, був зареєстрований в м.Гола Пристань Херсонської області, вул.К.Маркса, 92, кв.20;
  30. прапорщик Турченков Микола Вікторович, 03.12.1982 року народження, уродженець с.Руда Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, вул.МТС, 41. Останнє місце реєстрації: м.Ялта, смт.Лівадія, вул.Виноградна, 10-А. Призваний на службу Хотинським РВК Чернівецької області;
  31. старший лейтенант Хмара Марина Сергіївна (за наявними даними Іванович Марина Сергіївна, 12.01.1986 року народження, уродженка та зареєстрована в м.Вашківці Вижницького району Чернівецької області, вул.Черемшини, 1);
  32. начальник вузла ВЧ А1956 підполковник Миронов Олексій Васильович, 19.12.1977 року народження, уродженець Російської Федерації, був зареєстрований в м.Полтава, вул.Зіньківська, 44 (проходив службу в м.Сімферополь), м.т. 050-827-71-08;
  33. заступник командира з виховної роботи ВЧ А-1956 майор Дорошин Сергій Олександрович, 27.04.1982 року народження, уродженець Російської Федерації, був зареєстрований в м.Бердянськ Запорізької області, вул.Куйбишева, 6, м.т. 095-534-13-04;
  34. начальник відділення фельд’єгерського зв’язку капітан Д’якончук Олександр (м.Сімферополь, інші дані відсутні), м.т.066-021-78-56);
  35. начальник обмінного пункту старший прапорщик (м.Сімферополь) Дмітровський Андрій Юрійович, 27.12.1973 року народження, уродженець м.Ленінград Російської Федерації, був зареєстрований м.Сімферополь, вул.Залки, 21-А, кв.18;
  36. начальник обмінного пункту старший прапорщик Бахтинський Борис Васильович, 29.01.1976 року народження, уродженець с.Губник Вінницької області, був зареєстрований в с.Перевальне Сімферопольського району АР Крим, вул.Жовтнева, м.т.050-502-63-65 (проходив службу в с.Піонерське АР Крим);
  37. старший прапорщик Абрамчук Юрій Петрович, 05.11.1969 року народження, уродженець м.Володимир-Волинський Волинської області, був зареєстрований в с.Перевальне Сімферопольського району АР Крим, вул.Жовтнева, 2, кв.69, м.т. 050-041-04-22;
  38. прапорщик Прусов Петро Михайлович, 02.12.1975 року народження, уродженець та зареєстрований в м.Сімферополь, вул.Героїв Сталінграду, 25, кв.138, м.т. 050-648-80-75;
  39. прапорщик Меркотан Андрій Вікторович, інші дані відсутні;
  40. інспектор-ревізор старший прапорщик Касулова Інна Валентинівна, інші дані відсутні;
  41. головний старшина – старший мічман Макарчук Віктор Петрович, 11.07.1973 року народження, інші дані відсутні;
  42. начальник автомобільного відділення старшина 2 статті Волков Ілля Олександрович, 07.01.1988 р.н., уродженець та зареєстрований в с.Мазанка Сімферопольського району АР Крим, вул.Миру, 40, кв.2, м.т. 066-795-33-58;
  43. водій-матрос Баликін Сергій Сергійович, 09.12.1990 року народження, м.т. 095-221-85-90 (інші дані відсутні);
  44. водій-електрик старший матрос Бондарь Олександр Сергійович, 26.04.1983 року народження, уродженець Казахстану, був зареєстрований в м.Керч АРК, вул.Горького, 24, кв.42, м.т.050-102-47-12;
  45. оператор постової служби матрос Пірч Оксана Вікторівна, 10.1988 року народження, м.т. 095-568-72-05 (інші дані відсутні).

Більшість з вищевказаних військовослужбовців активно спілкується в соціальних мережах всесвітньої мережі «Інтернет» – «Odnoklasniki.ru», «Facebook», «В Контакте», де, окремі з них розміщують фото- та відеоматеріали, які підтверджують їх перехід на сторону Російської Федерації.

За наявними оперативними даними окремі з вказаних військовослужбовців після анексії АР Крим перебували на континентальній території України, а саме: майор Дорошин С.О. в м.Дніпропетровськ та м.Кіровоград, прапорщик Прусов П.М. в м.Харків, старшина 2 статті Волков І.О. в с.Зубковичі Олевського району Житомирської області

Детальніше про кожного із зрадників читайте за посиланням:

www.ex.ua/465889348271

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)