Published On: Пт, Лис 11th, 2016

США розповіли в ОБСЄ, як Росія нарощує військову присутність у Криму

i0000arfjv81xez8

Кремлівське керівництво продовжує нарощувати військову силу в окупованому Криму, розширюючи військові бази та відновлюючи зруйновану радянську інфраструктуру. Крім того, вона продовжує подавляти інакомислення, переслідуючи всіх, хто не згоден з окупацією.

Про це заявив у четвер під час засідання Постійної ради ОБСЄ в Відні представник США при Організації посол Деніел Байєр, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Ми вкотре звертаємо увагу Постійної ради на окупацію і спробу анексії Росією українського півострова Крим. Росія нарощує свою військову присутність в цьому регіоні, відновлюючи українську і радянську інфраструктуру, таку як РЛС “Дніпро” розширюючи бази та розміщуючи все більше військових на українській землі”, – наголосив представник США.

Він зауважив, що це є зовнішнім нарощуванням військ на українському півострові, ” яке відбувається без згоди України, в порушення її суверенітету й територіальної цілісності”.

Представник США також висловив глибоке занепокоєння у зв’язку з новими випадками порушень прав людини в Криму. “Цього тижня ще шість кримських татар були відправлені на примусові психіатричну експертизу через протести російській окупації”, – зауважив американський дипломат.

Крім того, він нагадав про те, що 19 кримським татарам, були пред’явлені звинувачення у членстві в ісламістській організації “Хізб-ут-Тахрір”, яка визнана законною в Україні, але заборонена в РФ.

“Коли в серпні до кримськотатарського лідера Ільмі Умерова застосували таку тривожну практику, цей образливий свавільний акт нагадав практику радянської епохи. Ми закликаємо Росію припинити практикувати каральну психіатрію”, – заявив представник США.

Він ще раз підкреслив, що пов’язані з Кримом санкції проти Росії залишатимуться чинними, поки вона не припинить окупацію і спробу анексії Криму та поверне контроль над цією територією Україні.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)