Published On: Ср, Лис 16th, 2016

The ВЙО: “Нам, українцям, усім пороблено!!!”

Крим – це Україна! Але треба разом щось робить!!! Бо ж “пороблено”!!! Слухаємо україномовну пародію на пісню Sting – Englishman in New York і думаємо ЩО)

Свято наближається…

Мирослав Джонович Кувалдін з гурту «The ВЙО», здається, знайшов відповідь на питання стосовно того, що ж з нами не так і чому в нашій країні постійно трапляються якісь казуси, чому політики постійно змушують народ сміятися крізь сльози та чому українцям часто-густо не таланить. Відповідь проста – нам усім пороблено.

Саме так називається нова пісня «The ВЙО», яку вони нещодавно презентували широкому загалу на великому столичному концерті, та на яку наразі музиканти представили кліп. «Насолоджуйтесь, дивіться і розповсюджуйте, поки різні корпорації на неї не накинулись», – написав Мирослав у соціальних мережах. Про корпорації виконавець, між іншим, згадав не випадково, адже в основу пісні «Нам Пороблено» покладено мелодику композиції Стінга під назвою Englishman in New York, і щось мені підказує, що пан Гордон Самнер (справжнє ім’я музиканта – прим.) поки що не чув про новинку від «The ВЙО».

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)