Published On: Пт, Вер 23rd, 2016

У Херсоні вночі стався землетрус

24 вересня, о 2 годині 13 хвилин у Херсоні стався землетрус. Про це одразу ж написали мешканці міста у соціальних мережах.
“Наш будинок у центрі міста трусило, як картонний, – написала у Facebook Олександра з вулиці Соборної. – У серванті “підстрибував” посуд, шибки тремтіли…Було дуже страшно. Тривало декілька хвилин, а здалося – цілу вічність”.
Про землетрус у Києві повідомив у соціальній мережі Facebook також письменник Андрій Бондар : “У Києві землетрус був, так? Не вельми приємні відчуття, коли лавка під тобою танцює. Я спочатку подумав, метро. Так розхвилювався сильно, а випить купить нема де… :-)”.
Повідомляють про підземні поштовхи і мешканці Західної України.
Сейсмологи попереджали про ймовірність землетрусу два дні тому.
“На всій території України можуть відчуватися підземні поштовхи через землетрус під горами Вранча у Румунії, що стався вранці 22 вересня, – заявив заступник директора з наукової роботи, кандидат фізико-математичних наук інституту Геофізики НАН України Олександр Кіндзер.- Сейсмоактивність зафіксована на дуже великій глибині – 134 км, тому поштовхи могли бути відчутні на всій території України”, – цитує 0629.com.ua слова науковця.
Про підземні поштовхи у соцмережах писали жителі Маріуполя, що на Донеччині. Натомість сейсмологи наголосили, що сейсмоактивності там не зафіксовано.
Вранча – це сейсмоактивна зона, розташована на ділянці стикування Південних (Румунія) та українських Карпат. Максимальна магнітуда землетрусів в цій сейсмоактивній зоні досягала 7,6 бала. Нагадаємо, нещодавно у місті Стебник Львівської області зафіксували землетрус магнітудою у 2,8 бали. Епіцентр поштовху було зафіксовано на глибині до чотирьох кілометрів на території Стебника.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)