Published On: Сб, Жов 1st, 2016

В окупованому Криму «податкова» буде слідкувати за покупками громадян

spy

В окупованому  Криму після 1 лютого 2017 року заборонять реєструвати старі касові апарати, а з 1 липня 2017 їх реєстрація в «податкових органах» в автоматичному режимі буде скасована.

 

— Це пов’язано з новим форматом роботи податкової служби, пояснив в ефірі радіо «Супутник в Криму» «заступник керівника Управління ФНС Росії по Республіці Крим» Різа Алієв.

 

За його словами, кожна операція з готівковими коштами буде проходити через контрольно-касову техніку і потрапляти на центральний сервер податкової служби. Тобто, «податкова» буде отримувати всі відомості про покупку в режимі реального часу.

 

— Всі касові апарати зв’яжуть в єдину систему, і передбачається передача даних від кожної касової операції на центральний сервер ФНС. Це зроблено для обліку всієї готівки, що перебуває в обігу в державі. На сьогоднішній день наказом ФНС в рамках країни чотири суб’єкти визначені уповноваженими органами, які мають ліцензії Федеральної служби безпеки, які можуть передавати ці дані — розповів Алієв.

http://socportal.info/

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)