Published On: Нд, Кві 9th, 2017

Вітаємо, далі буде: Лідер більшості у Сенаті США не виключає додаткових санкцій проти Росії

Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky. speaks to the media after the Republican policy luncheon on Captol Hill in Washington, Tuesday, Dec. 6, 2016. (AP Photo/Sait Serkan Gurbuz)

Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky. speaks to the media after the Republican policy luncheon on Captol Hill in Washington, Tuesday, Dec. 6, 2016. (AP Photo/Sait Serkan Gurbuz)

Лідер республіканської більшості у Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що він не виключає запровадження нових санкцій проти Росії, якщо пропозиція матиме двопартійну підтримку.

«Якщо адміністрація [Трампа] вважає, що потрібні додаткові санкції, або ми можемо домовитися щодо чогось, що матиме двопартійну підтримку, я не виключаю цього», сказав Макконнелл, відповідаючи на запитання.

Законодавець додав, що він «бажає порозмовляти з головою комітету з міжнародних відносин Бобом Коркером про додаткові санкції проти Росії у зв’язку з її підтримкою режиму сирійського президента Башара аль-Асада.

Як пише видання The Hill, двопартійна група сенаторів, включно з головою комітету з питань збройних сил Джоном Маккейном і високопоставленим членом комітету з міжнародних відносин демократом Бенджаміном Кардином на початку цього року запропонували нові санкції проти Росії. І хоча законопроект уже має підтримку 19 законодавців, його ще не розглядав комітет з міжнародних відносин.

Тимчасом сенатори обмірковують те, як відреагувати на втручання Росії у президентські вибори в 2016 році, продовження війських дій на сході України і підтримку режиму Асада.

На початку цього року – нагадує видання The Hill – сенатори запопонували законопроект, який має унеможливити президенту Трампу скасувати санкції проти Росії, пов’язані з втручанням у вибори в США або в Україну без згоди Конгресу.

На запитання, чи розглядається скасування деяких санкцій, висопоставлена радниця Білого дому Келліенн Конвей сказала Fox News, що «все це розглядається», але президент Трамп окремо назвав будь-які здогади передчасними.

На початку цього року лідер сенатської більшості Мітч Макконнелл заявив, що Трамп не повинен касувати існуючих санкцій проти Москви.

Джерело : http://ukrainian.voanews.com

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)