Published On: Чт, Лис 17th, 2016

Вніманіє вопрос: чим буде Мєдвєдєв американо розбавляти, щоб воно перетворилося на “русіано”? Підказка – в Путіна є друг на прізвище Сєчін..

4

Санкції дають про себе знати. Молодший гном Мєдвєдєв вирішив блиснути залишками інтелекту і хоче перейменувати американо на “русіано”.

А якби добре в школі вчився і не загортав самокрутки анаші в сторінки із книг Пушкіна, то знав би звідки слово “американо” взялося.

Коли у 1943 році американці звільняли Італію від диктатури Муссоліні, то в місцевих кафе вимагали замість вишуканої і міцної італійської кави, яку подавали у маленьких горнятках, величезні кружки розбавленого напою. Ще й молока додавали, чим дивували власників кафе. Звиклі до доброго смаку кави італійці дивувалися такому “дикунству” і дали тому напою назву “американо”.

Знатокі! Вніманіє вопрос: чим буде Мєдвєдєв американо розбавляти, щоб воно перетворилося на “русіано”? Підказка – в Путіна є друг на прізвище Сєчін…

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)