Published On: Чт, Вер 29th, 2016

Що чекає на послідовників «Пашки Морозова» в окупованому Криму?

12

«Грошей нема, але ви тут тримайтеся». Слова Мєдвєдєва виразно окреслили головну спрямованість кремлівської пропаганди в Криму – коли не маєш чим нагодувати людей, то твори міфи. Вони, звісно, не можуть замінити скибки хліба з маслом, але на якийсь час притуплюють спазми порожнього шлунка.

Єдине, що добре вдається російським окупантам це творити іконописні образи героїв «кримської весни», які повернули Крим в лоно ватно-православної великоруської недоімперії. Міфи про «аксьонових», «няш-мяш» та інших промосковських екскрементів мають із мізками кримчан робити те саме, що робив із мізками їхніх дідів міф про «справжнього піонера Пашку Морозова», який ні за цапову душу зрадив найрідніших собі людей. До речі, бравурним адептам «русского мира» кожної хвилини треба пам’ятати, як саме закінчив життєвий шлях Павлик. Забули? Читайте тут або тут.

Творити з наявного під рукою окупанта людського матеріалу серйозні ідеологічні конструкції справа нелегка. Не вірите? То спробуйте якось із гімна цукерку не лише виліпити, але й продати її втридорога. Причому, похід «прокурора Криму» Поклонської в Держдуму уже творить чималі проблеми для милої оку кримського ватника телекартинки. «На кого ж ти нас покидаєш?», – звучатиме вголос. «Хто краще тебе буде уособлювати риси зрадництва та фарисейства?», – читатиметься поміж рядків. Поміж тим лірика від московського вояжу «няш-мяшки» залишається лірикою, але на порядку денному просте, прозаїчне питання – кого ж побачимо замість неї?

Схоже, що «міністр інформації» Полонський, коли отримає від Аксьонова відповідну команду, пошуками довго заморочуватися не буде. Адже на поверхні кримської політичної ополонки давно вже бовтається Катерина Володимирівна Субботовська – симпатична дівчинка, студентка, бізнесвуменка і членкиня «общественной палаты».

666

Додає вагомості вибору на її користь кілька чинників. По-перше, у «парламенті Криму» звільнилося три вільних місця і Катерина перша у списку претендентів на їх заповнення. По-друге, «кляті укропи» включили Катерину до списків на «Миротворці», що наділяє її пікантним статусом «переслідуваної київською хунтою». По-третє, молодим «Павликам Морозовим» в Криму і поза ним треба показувати, що Поклонська не єдиний гідний приклад для наслідування, що є й інші обласкані кремлівсько-аксьоновським сонцем уваги. По-четверте, місце в «парламенті» дає які-не-які, але можливості доступу до годівниці.

А їсти членкині «общественной палаты» хочеться так само як й іншим біологічним істотам. Адже прогодувалися за рахунок заснованого нею в січні 2015 року ООО «Екатерина» не вийшло, тому довелося вже через півроку починати процедуру його ліквідації. До речі, Катерина Володимирівна внесла до статутного фонду 100 тис. рублів, щоб багато чим займатися – і вирощуванням рису, овочів та багаторічних культур, і розведенням крупної рогатої худоби та буйволів, і навіть виробництвом сперми останніх. Щоправда місце (окупована територія) і час (почали падати камені з неба) для ведення бізнесу обрала невдало. Не дочекалася громадської блокади, після якої, за словами «віце-прем’єра» Шеремета, начебто почало стрімкими темпами розвиватися власне сільське господарство.

Зрештою хочеться вірити, що від голоду Субботовська не помре, бо допоможе підсобне господарство батьків, – Володимира та Марини, – що в селі Ботанічне Роздольненського району. Який-не-який шмат м’яса знайдеться, а посолити його є чим – обезводнений Крим багатий солончаками. Або 78-річний дідусь Анатолій Андрійович із вільного від терористичної зарази Артемівська пачку доброї солі передасть і про пляшку шампанського під Новий рік не забуде.

Насамкінець варто наголосити на кількох повчальних моментах, які схоже не хоче або через молодість не може усвідомити ані Катерина Субботовська, ані подібні до неї молоді люди.

По-перше, щоб вижити під окупантом можна отримати російський паспорт і залишитися при цьому людиною. Не дивитися запопадливо окупанту в очі, чекаючи поки тобі кинуть шмат гнилої краснодарської ковбаси чи посадять твою дупу у просякнуте брехнею і лицемірством владне крісло. Так роблять сотні тисяч мешканців Криму, які знають, що скоро Крим повернеться до України і наступить час розплати за скоєні злочини.

По-друге, щоб чогось досягти в житті чинити треба так, аби потім не було соромно від людей. Принаймні від тих, які знають тебе з дитинства – від тьоті Ніни та дядька Юрія, від пана Арсена чи пані Тєсєлли. Від десятків людей, що живуть поряд з твоїми батьками і сотень тих, хто їх знають лише з кращого боку. Так роблять сотні тисяч мешканців Криму, які понад усе поважають себе і цінують свою гідність.

По-третє, не варто плювати в криницю, з якої ще доведеться відпити водиці. Це старому огризку комуністичної епохи, екс-депутату Верховної Ради АР Крим Миколі Петровичу Колісніченку, якого по заслугам включили до списків «Миротворця» і розшукують в Україні за державну зраду, втрачати нічого. Він собі може дозволити стати «депутатом Государственного Совета Республики Крым», бо іншого виходу,  аніж вмерти, – або в Лук’янівському СІЗО, або в окупованому Криму, або нікому не потрібним вигнанцем десь під Калугою, – він не має. Йому не доведеться подорожувати десь поза-межі облюбованого «руського мира», який обмежується кордонами Російської Федерації. Тому він начебто не боїться арешту та екстрадиції до України.

А Катерині Субботовській втрачати є що. Головне, чого її позбавить добровільна служба окупанту – це майбутнього. Хто уважно стежить за долею Поклонської та інших обраних до Держдуми кримських «депутатів», той знає про відкриті проти них кримінальні справи за державну зраду. Заочне засудження цих осіб закриває їм двері в будь-яку цивілізовану країну світу, а коли Кремль почне зливати «кримнаш», то вони стануть першими, кого передадуть в руки українського правосуддя.

Нехай ані Субботовську, ані будь-кого іншого не заспокоює оманлива думка, що отримання паспорту громадянина РФ пориває всі відносини із Україною. Це брехня! Ані вона, ані тисячі інших зрадників, навіть якщо привселюдно спалили український паспорт, не позбулися в законний спосіб українського громадянства. А тому вони розглядаються державними органами України як громадяни, яких обов’язково покарають за зраду чи добровільну службу окупантам.

Зрештою Катерина Субботовська власноруч будує своє життя і майбутнє. Всівшись у крісло «депутата Государственного Совета Республики Крым» вона автоматично переходить зі статусу жертви окупації в статус зрадника і прислужника окупанта. Кожен, хто має добре серце і вільну хвилину може зателефонувати за номером +79788549499, щоб нагадати їй ці прості істини, аби вона потім не нарікала, що її не попереджали.

Вибір за вами Катерино Володимирівно…

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)