Published On: Вт, Вер 20th, 2016

Як погорів на брехні голова так званого кримського виборчкому, путінський фальсифікатор Малишев

myhailomalyshev

За відсутністю інтересу до фейкових виборів міжнародних терористів, кривавого Держдепу та натівських найманців, виборчу сенсацію в Криму довелося робити самим організаторам балагану. Вийшло досить несподівано. В день незаконних виборів в окупованому Криму голова так званої «виборчої комісії Республіки Крим» Михайло Малишев з блідим виглядом почав активно спростовувати інформацію про рознарядки для комісій, які встановлювали необхідні Кремлю результати голосування на півострові.

У надісланому до виборчих комісій листі за підписом Малишева зазначене наступне:

«напоминаю председателям комиссий о персональной ответственности за обеспечение следующих результатов голосования… количество голосов за Единую Россию – не менее 60%, ЛДПР – не менее 15%, КПРФ – 10%, другие партии по ситуации. В одномандатных избирательных округах обеспечить убедительную победу кандидатам от партии «Единая Россия» (http://www.crimea.izbirkom.ru/news/ofitsialnoe-zayavlenie-predsedatelya-izbiratelnoy-komissii-respubliki-krym-mikhaila-grigorevicha-mal.html).

Згодом під час спеціально організованої прес-конференції переляканий глава «виборчої комісії республіки Крим» несподівано заявив: «избирательная комиссия Республики Крым не имеет никакого отношения к данному письму и расцениваю этот факт, как провокацию для дискредитации Избирательной комиссии Республики Крым и в целом федеральных выборов в Республике Крым».

Історія цікава, враховуючи, що до того про такий лист ще ніхто публічно не повідомляв. Знаючи радянські сталінські методики організації потрібних результатів виборів, можна припустити, що алярмовому виступу Малишева передувала неприємна бесіда з феесбешниками, можливо, із застосуванням грубої фізичної сили.

Де стався збій у відлагодженій системі брехні або, за їх професійним сленгом, хто кому проговорився, публіка, напевно, так і не дізнається, а логіку шахраїв збагнути важко.

Ймовірно, хтось вирішив спрацювати на випередження -аби попередити ефект від виявленого витоку інформації та вголос засвідчити, що росіяни займатися фальсифікаціями не можуть. Справді, після закриття дільниць окупантам було б набагато складніше пояснювати, чому цифри у «фейку» загадковим чином співпадають із результатами оголошення результатів.
Проте, будь-які ігри на «випередження та упередження» не мають жодного змісту.

Всім зрозуміло, що при порожніх дільницях офіційні результати малювалися за зачиненими дверима, що кожна дільнична комісія намагалася вгодити й вкластися у спущені зверху рознарядки.

Якщо взяти до уваги попередні результати виборів в усіх округах окупованого Криму, то побачимо, як вони схожі між собою в різних частинах півострова.

І, що найцікавіше, – вони практично не відрізняються від тих даних, які самі ж фальсифікатори й оприлюднили. Для чого – хай самі розбираються.

Здається, що вони просто заплуталися в своїй власній , конспірологі. Та вічному страху перед московським начальством, самі ж наробили дурниць.
Тому, роби заяви – не роби, примітивізм організаторів виборчого цирку впадає в очі. Одне слово – клоуни!

Источник:http://censor.net.ua/b3767

1

2l

3l

4

6

7l

9

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)