Published On: Пн, Лис 14th, 2016

ЯК такі люди можуть керувати армією донині??!! Чи у нас усі генерали такі???? Де нові кадри, справжні бойові офіцери, а не продажні пацюки?!

nazarov

“Запам’ятайте це обличчя! Генерал-майор В.Назаров. Після його дебільного наказу 14 червня 2014 року загинуло 49 десантників 25-ої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, з них багато знайомих, навіть друзів, літак з якими був збитий під Луганським аеропортом.
Як тодішній керівник штабу АТО він тричі (!) отримував інформацію про загрозу збиття літака, але проігнорував це! Попри свідків і докази ця сволота на суді все заперечує.
Те, про що розповідають учасники суду, реально шокує. Особа, яка й досі відповідає за тисячі воїнів, на своє виправдання заявляє, що “в разі зміни влади в Україні, його будуть так само судити, але вже через наступ”.
Це просто якийсь лютий пиндець!
А далі те, що просто на голову не налазить. Вдумайтеся:”По документам тогда и сейчас в стране нет войны и действовал я исходя из положения об особом состоянии в мирное время”. Вдумайтеся, що каже бойовий (?) український (??) генерал (???) в листопаді 2016 року!

Тепер всім ясно, чому ми так воюємо? Третій рік! З такими воєначальниками так і воюватимемо! Питання, скільки це терпітимуть українці.

“Я не я і хата не моя” – отака позиція генерала?

Скажіть мені, ЯК такі люди можуть керувати армією донині??!! Чи у нас усі генерали такі???? Де нові кадри, справжні бойові офіцери, а не продажні пацюки?! І Чи не бояться вони, що хлопці з АТО прийдуть до них одного дня запитати за смерть своїх побратимів?

Від цього суду сьогодні залежить дуже багато. І доля армії, і, можливо доля України. Бо якщо солдати не зможуть довіряти своїм генералам – армії не буде”, –

 

написав депутат Верховної Ради України Андрій Немировський на своїй сторінці в Facebook

0000053586-desantniki-il-76

 

 

 

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)