Published On: Чт, Вер 29th, 2016

Зрадник та колаборант Німетуллаєв опиниться за гратами

dfdsgffdgСпеціальне досудове розслідування стосовно колишнього голови Генічеської райдержадміністрації Херсонської області Сейтумера Німетуллаєва завершене та невдовзі один із київських судів в заочному порядку присудить йому кілька років буцегарні.

Таку втішну для українського підпілля в Криму та давно очікувану кримськими татарами новину сьогодні поширили журналісти сайту “Мост”.

“Прокуратурою Херсонської області спрямовані обвинувальний акт до апеляційного суду міста Києва, який визначить підсудність за одним із районних судів столиці”, – уточнили херсонським колегам в  управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Існуючі норми закону дозволяють у випадку, коли злочинці підозрюються у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, здійснювати в судах України правосуддя без присутності та участі обвинуваченого. Тому Сейтумеру не доведеться витрачати свої 30 “дерев’яних” срібників на подорож до Києва. Натомість може купити на них зубну щітку, пасту, рулон туалетного паперу та інші потрібні в камері речі. Як скупиться, то може спокійно здатися українським прикордонникам на пункті пропуску “Чонгар” – вони попереджені, обіцяють зустріч в “теплій та дружній атмосфері”.

Німетуллаєв має гарантоване Конституцією України та Кримінальним кодексом право на поблажку в кілька років від обіцяного терміну ув’язнення, коли явиться з повинною та здасть прокурорам свої злочинні зв’язки, якими встиг обрости за роки “князювання” в Генічеську.

P.S. Свого часу Німетуллаєв як голова  колаборантського громадського руху кримських татар «Къырым бирлиги» заявляв, що “як громадянин Росії, я маю бути захищений від свавілля, яке чиниться в Україні” та погрожував звернутися до лавровсько-чуркінського МЗС за цим захистом.

Україна готова вдовольнити і таку забаганку, поселивши Сейтумера, Лаврова і Чуркіна до однієї камери. Так хлопцям буде легше відбиватися від  домагань сексуально невибагливих “новоросів” із ЛНР-ДНР, які вміють бути “вдячні” своїм вчорашнім господарям.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)