Published On: Сб, Лис 26th, 2016

Зрадника України Колесніченка оголошено в розшук. Чекаємо затримання

13934799_1060808700655022_3404139014731417392_n
Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно командира роти столичного «Беркуту», командира взводу та 5-х їх підлеглих міліціонерів за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 171 КК України.

Вказані особи обвинувачуються у тому, що діючи за вказівкою народного депутата України (заступника Голови депутатської фракції Партії регіонів) В. Колесніченка, разом із колишнім заступником начальника управління ГУ МВС України в м. Києві, командиром полку міліції «Беркут» та його заступником, перевищуючи владу та свої службові повноваження 08 квітня 2010 року під час проведення одного із відкритих заходів у Великій виставковій залі ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» в м. Києві спровокували конфлікт та безпідставно застосували силу до відвідувачів цього заходу, затримали 14 з них, серед яких був Герой України похилого віку, заподіявши їм тілесні ушкодження.

Крім того, зазначені правоохоронці з метою приховування своїх злочинних дій перешкодили журналістській діяльності та застосували насильство і спричинили тілесні ушкодження журналісту одного з телевізійних каналів, який намагався задокументувати їх незаконні дії.

В. Колесніченка, заступника начальника управління міліції та заступника командира полку спецпідрозділу «Беркут» оголошено в розшук та судом надано дозволи на їх затримання.

Довідково:

ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України – перевищення влади за попередньою змовою групою осіб, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які виходять за межі наданих прав та повноважень, що супроводжувалося насильством, або погрозою застосування насильства, застосування зброї чи спеціальних засобів, або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.
ч. 1 ст. 171 КК України – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів – карається штрафом, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на с трок до 3 років.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)