Published On: Пт, Бер 31st, 2017

Зрадникам на замітку: Оприлюднено список суддів, які незаконно позбавляють волі громадян України в Криму

Share This
Tags

0001

 

Кримська правозахисна група оприлюднила списки суддів Криму, які виносили рішення про незаконне позбавлення волі громадян України.

До списку увійшли судді, які позбавляли волі громадян України, порушуючи їхні права на справедливий суд та на ефективні засоби правового захисту, при очевидній фальсифікації доказів та/чи застосування інших незаконних методів слідства, зокрема тортури. Прийняття таких рішень було пов’язано з політичними мотивами та упередженим ставленням суддів до громадян України з політичних чи релігійних переконань, або через свободу вираження поглядів, через свободу мирних зібрань й асоціацій.

Центр інформації про права людини опублікував ці списки повністю – https://humanrights.org.ua/material/chorni_suddi_opriljiudneno_spisok_suddiv_jiaki_nezakonno_pozbavljiajiut_voli_gromadjian_ukrajini_v_krimu.

 

Координаторка Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник:

“Списки суддів – це не стільки питання про помсту. Це підстава для того, щоб розпочати в Україні дуже важливу дискусію. Це питання відповідальності й питання чіткої правової оцінки з боку України до того, що відбувається в Криму. Це вкрай важливо для інтеграції Криму.

Ці території все одно будуть звільнені. Міжнародне право восторжествує. І тоді постане питання – як далі жити людям у Криму? Чи їм бігти з Криму, бо боятимуться помсти? Або ж навпаки – будуть чітко названі особи, причетні до порушення, і які будуть притягнуті до відповідальності.

Нині чимало людей почуваються в підвішеному стані. Наприклад, вона – вчителька, і вона не знає, що її чекає. А російські ЗМІ кажуть, що тебе розстріляють.

Він – лікар. Він видає медичні довідки російського зразка. А російські ЗМІ кажуть – тебе розстріляють. Є люди, які ходили на референдум, і їм російські ЗМІ кажуть, що вас розстріляють.

Та направду це не так. Є різні рівні відповідальності. Є різниця між тим, хто організував референдум, і бабусею, яку обманули російські ЗМІ, і вона прийшла на референдум. Чому вона повинна боятися, що її посадять?”

 

 

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optionally add an image (JPEG only)